Extra deelauto's in Krimpen aan den IJssel

23-07-2026

De deelauto’s in Krimpen aan den IJssel worden goed gebruikt. Daarom heeft Greenwheels 2 nieuwe deelauto’s geplaatst. Daardoor zijn er nu 5 deelauto’s te huur in onze gemeente. 

Een auto delen kan geld schelen. Wie minder dan 10.000 kilometer per jaar rijdt, is vaak goedkoper uit met een deelauto. Dat kan dus ook gelden voor een tweede auto. Dit komt door de vaste kosten die horen bij het hebben van een auto. Een auto kost niet alleen brandstof, maar ook wegenbelasting en kosten voor de autoverzekering. Ook betaalt u als eigenaar voor de APK-keuring, onderhoud en reparaties.

Daarnaast is een auto delen duurzaam. Een auto staat een groot deel van de dag stil. Dat is best zonde, want het maken van een auto kost veel grondstoffen. Door te delen, wordt elke auto vaker gebruikt. En hoeven er dus minder gemaakt te worden. Ook scheelt het ruimte op straat als mensen een auto delen.

Hier vindt u de deelauto’s in Krimpen

Je kunt nu op 5 plekken in Krimpen aan den IJssel een deelauto huren. Je vindt ze bij deze adressen:

  • Koekoekstraat 1
  • Middenwetering 237
  • Olympiade 150
  • Vijverlaan 1
  • Vijverlaan 524

Kijk hier welke deelauto’s beschikbaar zijn.